Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.02.2020 17:29
call of duty
3650V

Call of Duty: Modern Warfare. Ujawniono nowe szczegóły dotyczące drugiego sezonu. Jest nieoficjalny zwiastun

Do sieci wyciekła zawartość drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare. Informacje bardzo szybko zniknęły, ale jak wiadomo, w sieci nic nie ginie.

Pierwsza zajawka dotyczącego drugiego sezonu w grze Call of Duty: Modern Warfare została opublikowana trzy dni temu. Najwidoczniej, zawartość nadchodzącej przepustki została zbyt wcześnie opublikowana, ponieważ na oficjalnej stronie serii Call of Duty mogliśmy przez pewien okres czasu obejrzeć grafiki, które informowały nas o nowych broniach, postaciach i innych przedmiotach, które wejdą w życie wraz ze startem drugiego sezonu.

Największą atrakcją będzie nowy operator, Ghost, który z pewnością jest znany wszystkim fanom serii. Wraz z nim, do gry wejdzie mapa Rust oraz dwa nowe karabiny szturmowe - GRAU 5.56 oraz STRIKER 45. Pierwszy z nich to lekka, szybkostrzelna broń, a drugą z nich jest dalekosiężny karabin maszynowy. Co więcej, do gry, oprócz Ghosta, zawitają nowi, nieznani do tej pory operatorzy.

Przepustka będzie posiadała 100 poziomów - osiągnięcie najwyższego levela będzie mobilizować każdego, ponieważ na ostatnim poziomie zostanie odblokowany wspomniany powyżej Ghost.

Wszystkie informacje zostały bardzo szybko usunięte ze strony, więc trzeba podchodzić do nich z lekkim dystansem. Studio odpowiadające za Call of Duty: Modern Warfare może wprowadzić jeszcze znaczące zmiany. Drugi sezon zadebiutuje 11 lutego na wszystkich platformach.

Udostępniono również zwiastun drugiego sezonu - możecie go obejrzeć poniżej.

Short Season 2 Clip from r/modernwarfare

 

Źródło: VG247.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare drugi sezon Infinity Ward