Iza Łęcka Iza Łęcka 28.01.2020 10:37
Demon z Doom Eternal
588V

Doom Eternal bez mikrotransakcji. id Software nie zniszczy gry płatnościami

Twórcy Doom Eternal potwierdzili dobrą wiadomość. Studio nie zamierza spartaczyć lat pracy i nie wrzuci do nowego Dooma małych płatności – gracze mogą liczyć na pełne doświadczenie za pełną cenę.

Doom Eternal zbiera pochwały we wszystkich tekstach – nasz naczelny miał okazję zapoznać się z dużym wycinkiem gry i nie ukrywa zachwytów. „Adrenalina, krew, demony i hektolitry miodu” to dopiero początek, a możemy się spodziewać, że pod względem rozgrywki produkcja nie zawiedzie.

Kolejne dobre informacje przekazał Hugo Martin – dyrektor kreatywny studia – który potwierdził brak mikrotransakcji. W tytule nie znajdziemy sklepu do wydawania prawdziwych pieniędzy, a w trakcie gry odblokujemy wyłącznie elementy kosmetyczne korzystając ze zdobytego wcześniej XP.

„Eternal jest grą za 60 dolarów, a nie darmową grą lub produkcją na telefon komórkowy - dajemy Ci pełne doświadczenie bez żadnego sklepu. Odblokowywanie skórek za pomocą XP jest częścią zabawy i możesz to robić, jeśli zależy ci na tych rzeczach lub możesz je całkowicie zignorować, a nie będzie to miało żadnego wpływu na Twoje OGÓLNE wrażenia. To wszystko jest darmowe.”

Wielka historia, dopracowany gameplay, brak mikropłatności – czy szykuje się jedna z najmocniejszych gier 2020 roku, która wyznaczy standardy dla twórców strzelanek? id Software opóźniło premierę Doom Eternal, ale możemy się spodziewać, że w dniu debiutu nie będziemy żałować tych dodatkowych miesięcy.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/01/27/no-doom-eternal-microtransactions-xp-unlockable-cosmetics/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id software