Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.01.2020 15:30
Nintendo Switch Doom Eternal pad
1331V

Doom Eternal ze specjalnym padem bezprzewodowym do Nintendo Switch! Sprzęt robi wrażenie

Nintendo Switch dostanie dedykowanego pada bezprzewodowego z motywami najnowszej części Dooma. Mordowanie przeciwników może być jeszcze bardziej satysfakcjonujące! 

Doom Eternal to bez wątpienia jeden z mocniejszych tytułów, które trafią do nas w najbliższych miesiącach. Bethesda szykuje dla nas niezwykle satysfakcjonującą sieczkę, która pozwoli nam wiele godzin frajdy z mordowania przebrzydłych przeciwników. 

Jeśli zamierzaliście zaopatrzyć się w wersję na Nintendo Switch, to pojawiła się kolejna (obok możliwości grania poza domem) zaleta takiego rozwiązania. Firma PowerA oficjalnie zapowiedziała wydanie licencjonowanego, bezprzewodowego pada z nadchodzącej gry!

Urządzenie prezentuje się naprawdę dobrze i śmiem przyznać, że czarno-czerwone kolory robią genialne wrażenie. Aż chce się przesiewać zastępy wrogów. Kontroler wspiera oczywiście mapowanie klawiszy i zasilany jest dwiema bateriami AA, co pozwala na około 30 godzin zabawy bez ładowania

Jeśli jesteście zainteresowani tym sprzętem, to zamówienie możecie już złożyć na Amazonie. Koszt, jaki będziecie musieli ponieść, to $49,99 + dodatkowo od 8 do 12 dolarów za przesyłkę. Premiera zapowiedziana jest na 10 marca 2020 roku. 

Inne ciekawe informacje na temat tytułu:

Źródło: https://nintendosoup.com/doom-eternal-wireless-controller-for-nintendo-switch-coming-march-10/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id software