Iza Łęcka Iza Łęcka 05.02.2020 13:28
Daemon X Machina PC
506V

Daemon X Machina na PC ze wsparciem do 200 fps i 4K. Twórcy znacząco ulepszą grę

Daemon X Machina nie podbiło rynku w wersji na Nintendo Switcha, ale Marvelous wierzy w sukces produkcji na PC. Deweloperzy znacząco poprawią jakość rozgrywki na komputerach osobistych, decydując się na zapewnienie graczom zupełnie nowej jakości.

Marvelous zaskoczyło graczy zapowiadając nową wersję Daemon X Machina. Twórcy wcześniej nie informowali, że zamierzają przenieść grę na nowy sprzęt, jednak już wkrótce z przygodą będziemy mogli się zmierzyć na PC.

Dzisiaj można potwierdzić, że nie będzie to prosty port - zdecydowano się bowiem na szereg ulepszeń. Deweloperzy opracowali tekstury wysokiej rozdzielczości, zaprezentują szereg opcji (w tym antyaliasing, jakość tekstur, cienie), pozwolą na poznanie przygody w 4K. Ultra szerokie wyświetlacze o proporcjach innych niż 16:9 otrzymają po bokach czarne paski, a twórcy zadbają o płynność animacji na poziomie do 200 fps (30, 60, 12, 144 i 200 fps). Gracze mogą liczyć, że poznają historię wykorzystując myszkę i klawiaturę, jednak rozszerzenia Collab nie zostaną dodane.

Dla graczy, którzy planowali zapoznać się z Daemon X Machina, a posiadają komputer z mocnymi podzespołami i odpowiednim monitorem, to całkiem dobra wiadomość. Studio Marvelous nie zdecydowało się na prosty port, a zaoferuje klientom jeszcze więcej jakości i przyjemności płynących z rozgrywki.

Więcej o Daemon X Machina:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/daemon-x-machina-pc-version-supports-up-to-200fps-4k-m-k-support-and-various-graphical-settings.168532/

Tagi: Daemon X Machina Marvelous First Studio nintendo