Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.12.2019 10:26
Wiedźmin w Daemon
1256V

Wiedźmin podbija kolejne gry. Geralt i Ciri za darmo w Daemon X Machina

Jak dalej tak pójdzie, to Geralt zacznie nam wyskakiwać z lodówki. Ale czy można o to obwiniać CDP RED, skoro gracze z całego świata kochają markę Wiedźmin? Wśród nich jest wielu posiadaczy Nintendo Switch.

Ostatnio Geraltowi doszło pewnie sporo nowych fanów, bo Wiedźmin III pojawił się na platformie Nintendo Switch i został na niej przyjęty i przede wszystkim wykonany bardzo przyzwoicie.

To może tłumaczyć najnowszą współpracę CDP RED z japońskimi wydawcami. Okazuje się, że motywy z Wiedźmina 3 (dokładnie Geralt i Ciri w formie grywalnej) pojawiają się w niedawno wydanym i chwalonym Daemon X Machina. To ostatni w serii crossoverów w tej pozycji - po Code Geass i Eureka Seven (takie bonusy dostępne są niestety póki co tylko w japońskiej wersji gry).

Co ważne - Geralt i Ciri występują w Daemon X Machina jako postacie, którymi można sterować, bez dodatkowych opłat. Aktualizacja jest darmowa a modele nowych postaci wyglądają całkiem przyzwoicie (choć trzeba powiedzieć, że raczej kiepsko pasują do klimatu scifi z tego exclusive'a na Switch).

Warto sprawdzić:

Tagi: Daemon X Machina Geralt Marvelous First Studio Nintendo Wiedźmin 3