Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.09.2019 16:20
Daemon x Machina nowy zwiastun
517V

Daemon X Machina. Nowy zwiastun rozjaśnia fabułę gry

Z okazji premiery najnowszej gry twórców z Marvelous First Studio, wypuszczono najnowszy zwiastun, który tłumaczy świat przedstawiony oraz samą rozgrywkę. 

Daemon X Machina to kolejna gra, która ma zasilić listę świetnych, ekskluzywnych tytułów na "Pstryka". Projekt studia Marvelous First Studio właśnie zadebiutował i przy okazji tego wydarzenia, brytyjski oddział Nintendo udostępnił zwiastun, który pozwoli nowym graczom lepiej połapać się w produkcji. 

Rzeczony materiał wideo rzuca nieco światła na fabułę, mechanikę pojedynków oraz progresji i na to, jak został przedstawiony świat. Co więcej, pozwala nam dowiedzieć się paru nowości o trybach gry, które zostaną udostępnione dla zainteresowanych. 

Jeśli wciąż się wahacie, to przypominam, iż dla posiadaczy Nintendo Switch udostępnione jest demo gry, które pozwala ograć prolog tytułu. Co oczywiste, po zakupieniu pełnej wersji gry, progres osiągnięty w wersji demonstracyjnej zostanie przeniesiony. 

Jak wszystko wygląda na zwiastunie? Sprawdźcie poniżej, bo trzeba przyznać, że rzeczywiście rozjaśnia sporo aspektów gry:

Więcej o Daemon X Machina:

Źródło: https://gamingbolt.com/daemon-x-machina-gets-helpful-overview-trailer-upon-games-release

Tagi: Daemon X Machina Marvelous First Studio nintendo