Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.09.2019 17:42
Daemon X Machina
471V

Daemon X Machina na zwiastunie premierowym. Fabularne tło wielkiej wojny mechów

Za niecałe 2 tygodnie dorwiemy się do wspaniale zapowiadającego się Daemon X Machina. Pora zatem na zwiastun premierowy tej produkcji!

Daemon X Machina doczekało się wyjątkowo efektownego trailera premierowego (póki co tylko w wersji japońskiej). Materiał wideo nawiązuje do historii prawdziwych wojen prowadzonych przez ludzkość (w filmiku pojawiają się m.in. obrazy ze Starożytnego Rzymu i epoki napoleońskiej).

Za Daemon X Machina, które zmierza na Switch, odpowiada Kenichiro Tsukuda, odpowiedzialny za markę Armored Core. Deweloper, który do niedawna pracował we From Software zmienił jednak trochę podejście do tematyki mechów. Zamiast grzebania godzinami w poszczególnych komponentach i modułach robotów, tym razem jego nowy projekt koncentruje się na bardziej natychmiastowej formie zabawy, która przypomina pod pewnymi względami Zone of the Enders.

W Daemon X Machina możemy przed wejściem do walki wybrać komponenty, z których składa się nasza maszynka bojowa. W grze występują jednak elementy RPG-owe. Po zniszczeniu wroga można przejąć np. jego broń lub nawet komponenty jego mechanicznego cielska. 

Daemon X Machina trafi na rynek już 13 września 2019 r. Czekacie? 

Warto sprawdzić:

Tagi: Daemon X Machina Marvelous First Studio Nintendo