Iza Łęcka Iza Łęcka 04.02.2020 12:21
Escobar Fold 2 modelki
1929V

Escobar Fold 2 kolejnym szemranym interesem? Półnagie modelki reklamują smartfon brata Pablo Escobara

Pod koniec ubiegłego roku Roberto Escobar, brat Pablo Escobara, przedstawił światu Escobar Fold. Obecnie przygotowano najnowszą wersję smartfona, ale zasady są niezmienione – składany smartfon jest ponownie reklamowany przez roznegliżowane modelki. Szkoda, że to oszustwo...

Escobar Inc zostało założone w 2016 roku przez aktualnie 72-letniego Roberto Escobara. Już w ubiegłym roku wspominałam, że były księgowym kartelu z Medelli pragnie podbić świat swoimi smartfonami, planując zdetronizowanie Samsunga oraz Apple. Jak widać, plan jest konsekwentnie realizowany, gdyż po zaledwie kilku miesiącach od prezentacji pierwszego Escobar Folda, zaprezentowano Escobar Fold 2. Szkoda jednak, że przedstawiony smartfon może być tylko traktowany jako ciekawostka - w Sieci bowiem nie brakuje doniesień, że zamówienia na Escobar Fold złożone nawet kilka miesięcy temu, nie dotarły do właścicieli.

Urządzenie posiada podobną specyfikację, co jego poprzednik. Nowy smartfon również zaoferuje składany ekran AMOLED o przekątnej 7,3-cala, a cały sprzęt korzysta z układu Qualcomm Snapdragon 855 (2,84 GHz) z GPU Adreno 640. Zapewniono dwa warianty: 8GB pamięci RAM z 128GB pamięci na dane oraz 12GB+512GB. W obu modelach akumulator to 4380 mAh. Zdjęcia wykonamy za pomocą trzech aparatów głównych: 12 Mpix, 12 Mpix telefoto i 16 Mpix ultraszerokokątny. Dodatkowo w urządzeniu znajdą się dwa obiektywy (10 Mpix i 8 Mpix), do których otrzymamy dostęp dopiero po rozłożeniu. Sprzęt będzie korzystał z Androida 10.

Premiera smartfona odbędzie się w marcu, jednak na początek Escobar Inc zapewni zaledwie 200 000 egzemplarzy. Piszę „zaledwie”, ponieważ cena Escobar Fold 2 zwraca uwagę – 399 dolarów za podstawowy model (8GB+128GB) lub 549 dolarów (12GB+512GB).

Aktualizacja #1:
Ze względu na informacje o nie otrzymaniu przez klientów już pierwszych modeli telefonów Escobar Fold, nie polecamy zainteresowania się ofertą tego producenta. Potraktujcie tę informację jako ciekawostkę technologiczną.

Na naszym serwisie przeczytacie więcej informacji o smartfonach:

Źródło: https://www.escobarinc.com/product/fold2/

Tagi: Escobar Fold Escobar Fold 2 pablo escobar roberto escobar