Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.02.2020 16:15
Samsung Galaxy Z Flip na wideo
1066V

Samsung Galaxy Z Flip na pierwszym wideo! Składany smartfon prezentuje się świetnie

Choć do oficjalnej prezentacji najnowszego składanego smartfona od Samsunga pozostało jeszcze trochę czasu, to w Internecie pojawiły się już materiały, które pokazują, jak ten wypada w dłoni. 

Samsung Galaxy Z Flip to kolejny innowacyjny smartfon, który oparty jest o technologię "składania". Oznacza to tyle, że sam ekran będziemy mogli wyginać w jednej osi, co choć znacząco technologicznie rozwinięte, mocno nawiązuje do starszych sprzętów z klapką. Urządzenie zostanie ujawniony dopiero za kilkanaście dni, ale na Twitterze krążą już materiały, które prezentują jego wygląd.

Bardzo ciekawe wideo zamieścił jeden z dziennikarzy zajmujących się technologią mobilną. Widzimy na nim, jak najnowszy flagowiec od Samsunga prezentuje się w dłoni. Choć wcześniej mogliśmy oglądać go na zdjęciach koncepcyjnych, teraz wiemy już, jak wypada w rzeczywistości. 

Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Oczywiście mogliśmy go już oglądać, ale jednak w ruchu wygląda to jeszcze lepiej. Najprawdopodobniej więcej będziemy mogli zobaczyć już podczas samej prezentacji, choć nie zapowiada się, aby przyniosła ona coś więcej, niż to, o czym już wiemy

Rzeczą, której nie można pominąć, pisząc o tym temacie, jest cena urządzenia. Samsung ustalił ją na poziomie 1500 euro

Więcej informacji o tym sprzęcie przeczytasz u nas:

Źródło: Twitter

Tagi: Samsung Samsung Galaxy Z Flip składany smartfon