Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2020 16:55
Samsung Galaxy Z Flip
463V

Samsung Galaxy Z Flip skorzysta z „ultra cienkiego szkła”. Kolejne szczegóły składanego smartfona

Samsung w połowie przyszłego miesiąca odsłoni Samsunga Galaxy Z Flip, którego szczegóły wyciekają do Sieci. Najnowsze informacje są bardzo interesujące, ponieważ producent ma skorzystać z technologii „ultra cienkiego szkła”.

11 lutego odbędzie się pokaz Samsunga Galaxy Z Flip, ale podobnie jak rodzina Galaxy S20, wszystkie szczegóły nowego smartfona trafiają już do Sieci. Oznacza to, że do prezentacji powinniśmy poznać wszystkie informacje dotyczące urządzenia.

Samsung Galaxy Z Flip z ultra cienkim szkłem?

Najnowsze informacje o Samsung Galaxy Z Flip są bardzo interesujące, ponieważ według Maxa WeinbachaSamsung postawił na technologią „Samsung Ultra Thin Glass”. Ultra cienkie szkło w składanym smartfonie brzmi ryzykownie, ale możemy mieć nadzieję, że tym razem korporacja przed wrzuceniem urządzenia na rynek zadbała o stosowne testy. Ekran to Dynamic AMOLED, a w środku znajdziemy Snapdragona 855+.

Firma zdecydowała się jeszcze na skaner linii papilarnych, który wylądował na jednym z boków, a zdjęcia wykonamy z dwóch aparatów 12MP (szeroki i ultra szeroki). Ładowanie odbywa się za pomocą 15W i Samsung Galaxy Z Flip ma wspierać ładowanie bezprzewodowe oraz ładowanie zwrotne.

Na przednim panelu (po zamknięciu) znajduje się bardzo malutki ekran o przekątnej 1-cala (widać go na materiale) i za jego pomocą sprawdzimy między innymi stopień naładowania sprzętu – nie trzeba go otwierać i ruszać z ładowarki.

Poniżej możecie sprawdzić koncepcję od Concept Creatora:

Na naszym serwisie przeczytacie także o najnowszych smartfonach:

Źródło: Max Weinbach

Tagi: Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy Z Flip