Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.02.2020 08:30
Pokemon pad Nintendo Switch
644V

Pokemon Sword/Shield z dedykowanymi padami do Nintendo Switch! Urządzenia z motywem głównych stworków

Nintendo Switch dostanie dedykowanego pada bezprzewodowego z motywami najnowszej części Dooma. Mordowanie przeciwników może być jeszcze bardziej satysfakcjonujące! 

Pokemon Sword/Shield to gra, wyczekiwali wszyscy wielbiciele popularnej marki, zakorzenionej w popkulturze od lat. Fani klasycznych wersji wreszcie doczekali projektu, który nawiązuje do dawnych mechanik. Nie może więc dziwić entuzjazm związany z premierą produkcji. 

Świetną opcją dla największych fanów mogą okazać się nowe bezprzewodowe pady od firmy PowerA! Jakiś czas temu informowaliśmy Was o ciekawym projekcie urządzenia z motywami Doom Eternal. Teraz przyszła pora na Pokemony! Zapowiedziane urządzenia, podobnie do poprzednich, wspierać mają oczywiście mapowanie klawiszy, a zasilane będą dwiema bateriami AA, co pozwowi nawet na 30 godzin zabawy bez ładowania

W przeciwieństwie do projektu z kosmicznej strzelaniny tu dostajemy nie jedną, a trzy propozycje wizualne! Po jednej dla każdego ze starterów: Scorbunny'ego, Grookey'a oraz Sobble'a. Wszystkie zamawiać można za pośrednictwem Amazona, a koszt, jaki będziecie musieli ponieść, to $49,99 + dodatkowo od 8 do 12 dolarów za przesyłkę. Ta ma mieć miejsce w trakcie lutego. 

Jeśli jesteście zainteresowani dodaniem do swojej kolekcji uroczych padów, to sprawdzajcie poniżej

Scorbunny pad

Sobble pad

Grookey pad

Inne ciekawe informacje związane z marką:

Źródło: https://nintendosoup.com/powera-enhanced-wireless-controllers-featuring-scorbunny-grookey-and-sobble-up-for-pre-order/

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield