Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 09:45
Pokemon Sword/Shield nowy pokemon
1023V

Pokemon Sword/Shield. Nowe duże ogłoszenia już pod koniec lutego

Na 27 lutego zaplanowany jest tegoroczny Pokemon Day, który przyniesie wiele ciekawych informacji na temat nadchodzących produkcji z serii- w tym także nowego, mitycznego Pokemona! 

Pokemon Sword/Shield to gra, na którą czekała masa fanów niezwykle popularnej marki. Wielbiciele klasycznych wersji wreszcie doczekali tytułu, który po przerwie na Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Let’s Go, Eevee! powrócił do dawnych, bardzo lubianych schematów. 

Jak dowiedzieliśmy się wczoraj- podczas tegorocznego Pokemon Day, który odbędzie się 27 lutego, przedstawiony zostanie zupełnie nowy mityczny Pokemon, który swój filmowy debiut zaliczy już w zapowiedzianym niedawno "Pokemon: Coco". Warto przypomnieć, iż produkcja zadebiutuje w Japonii 10 lipca. Spekuluje się, jakoby mógł on trafić również do ostatnio wydanej gry z serii.

Jak przekazano, fani gier również otrzymają całą masę nowych informacji- największą będzie pojedynek Max Raid w Pokemon Sword/Shield. Ujawnione zostaną również informacje odnośnie do Pokemon Go oraz Pokemon Masters. Wszyscy fani winni zapisać sobie końcówkę lutego w kalendarzu!

Inne ciekawe informacje związane z marką:

Źródło: https://gamingbolt.com/pokemon-sword-and-shield-new-mythical-pokemon-reveal-coming-february-27th

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield