Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2020 15:37
Pokemon Home
1543V

Pokémon HOME w szczegółach. Znamy ceny płatnej chmury do przerzucania Pokemonów

The Pokemon Company ujawniło wszystkie szczegóły Pokémon HOME. Usługa będzie dostępna w przyszłym miesiącu i gracze otrzymają możliwość przesyłania Pokemonów pomiędzy produkcjami. Firma przedstawiła trzy plany subskrypcji.

Pokémon HOME zostało ujawnione w ubiegłym roku, ale musieliśmy czekać do teraz, by poznać ostateczne szczegóły dotyczące propozycji. Jest to sieciowa usługa, która pozwoli graczom na przerzucanie Pokemonów pomiędzy grami z Nintendo Switcha i urządzeń mobilnych – zainteresowani będą mogli korzystać z jednej bazy stworków na różnych sprzętach.

W usłudze pojawi się opcja przenoszenia oraz handlowania Pokemonami, ale niestety takie przyjemności są płatne. Każdy gracz może wrzucić Pokemony do swojego depozytu – w bezpłatnej wersji wrzucicie tam 30 postaci, a w płatnej aż 6000. Różnice pojawią się także w Wonder Boxie, GTS oraz pokojach do wymiany:

Pokemon Home ceny

Problemem mogą okazać się ceny, ponieważ miesięczny dostęp do usługi (30 dni) kosztuje 2,99 dolarów, 3 miesiące Pokemon HOME to wydatek 4,99 dolarów (90 dni), a decydując się na roczny abonament zapłacimy 15,99 dolarów (365 dni).

Wśród opcji pojawi się także sprawdzanie możliwości własnych Pokemonów, wysyłanie prezentów oraz gracze otrzymają dostęp do National Pokédex – czyli dużej bazy Pokemonów z różnych gier.

Pokemon Home wymiana

Warto sprawdzić:

Źródło: https://home.pokemon.com

Tagi: Pokemon pokemon home