Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2020 16:09
Ciche miejsce 2
872V

Ciche miejsce 2 na dobrej zajawce. Film przedstawi „pierwszy dzień” zagłady

„Ciche miejsce 2” może okazać się wzorową kontynuacją, ponieważ John Krasinski nie tylko przedstawi widzom nową historię, ale odpowie na bardzo ważne pytanie – jak zaczęła się cała apokalipsa? Najnowszy materiał pokazuje kilka nowych scen z wyczekiwanego horroru.

„Ciche miejsce” z 2018 roku zebrało wiele pochwał. Film wygenerował ponad 340 mln dolarów przy budżecie sięgającym zaledwie 17 mln dolarów. Kontynuacja była pewniakiem i John Krasinski ponownie otrzymał dużą swobodę, dzięki której reżyser i scenarzysta mógł w spokoju opracowywać historię i przedstawić ją w odpowiedni dla siebie sposób.

Najnowszy materiał to nie tylko dobra zajawka, ale ciekawy film z prac nad produkcją. Twórca chce nam dokładnie przedstawić pierwszy dzień zagłady i dokładnie opowie o wielkiej apokalipsie. Będzie to na pewno dobra wiadomość dla widzów, którym brakowało odpowiedniego rozbudowania tego świata. Chociaż pierwsza część potrafiła zachwycić, to opowieść była skupiona wyłącznie na głównych bohaterach – nie otrzymaliśmy wielu dodatkowych i tym samym potrzebnych informacji.

„Ciche miejsce 2” trafi do polskich kin 18 marca.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: ciche miejsce ciche miejsce 2 trailer zwiastun