Iza Łęcka Iza Łęcka 31.01.2020 12:17
Project xCloud z Razer Kishi
857V

Project xCloud z Razer Kishi sprawdzany przez Phila Spencera. Idealny sprzęt dla Xbox Console Streaming

Razer w ostatnich miesiącach przedstawił dwa kontrolery dla urządzeń mobilnych, które zostaną wykorzystane między innymi do rozgrywki w chmurze. Phil Spencer otrzymał już w swoje ręce Razer Kishi i chętnie ogrywa na nim gry z Project xCloud.

Razer Kishi zostało zapowiedziane na CES 2020. Najnowszy kontroler firmy Razer będzie współpracował z większością nowoczesnych smartfonów – wcześniej do Razer Junglecat mogliśmy podłączyć wyłącznie Razer Phone 2.

Producent sprzętu pragnąc zapewnić odpowiednie warunki w grach mobilnych, chce mieć pewność, że urządzenie będzie mogło być wykorzystane we wszystkich usługach streamingowych – chociażby podczas rozgrywki w ramach Project xCloud. Współpracę potwierdza Phil Spencer, który otrzymał sprzęt od Razera i miał okazję ogrywać między innymi Destiny 2.

Razer Kishi korzysta z układu analogów znanych także z kontrolerów do Xboksa One, a przyciski posiadają oznaczenia (A, B, Y, X), które widzieliśmy już w sprzęcie Microsoftu. Przypadek? Pewnie nie. Powstawanie takich sprzętów jest jednak dobrą wiadomością, bo dzięki nim rozgrywka w chmurze nabierze całkiem nowego wymiaru i stanie się jeszcze bardziej komfortowa. Teraz tylko prosimy o premierę na całym świecie.

Urządzenie Razera może zostać sprawnie wykorzystane przy Xbox Console Streaming.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Phil Spencer

Tagi: Phil Spencer Project xCloud Razer Razer Kishi