Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2020 16:18
Doom Eternal
1883V

Doom Eternal nie zawiedzie. Krwawy gameplay z polskim dubbingiem

Doom Eternal będzie jedną z najważniejszych produkcji pierwszych miesięcy 2020 roku. Tytuł zbiera pochwały, a najnowsze fragmenty rozgrywki wyglądają fantastycznie. Możemy szykować się na pierwszego pewniaka.

W pierwotnym planie Doom Eternal miał trafić na rynek w listopadzie ubiegłego roku, ale twórcy z id Software postanowili przełożyć premierę, by dostarczyć na rynek swoją najlepszą grę. Tytuł ma błyszczeć pod względem optymalizacji, dynamiki rozgrywki oraz niezwykle krwawych i tym samym przyjemnych scen.

Dzisiaj oglądamy nowe materiały z Doom Eternal i bez wątpienia możemy szykować się na jedną z najważniejszych gier 2020 roku. Miałem okazję zagrać w produkcję kilka miesięcy temu i już w tym czasie shooter był przeładowany fantastyczną rozgrywką.

Najnowszy gameplay pozwala posłuchać polskiego dubbingu – Doom Eternal pewnie nie otrzyma wyjątkowo zaskakującej fabuły, ale dobrze, że wydawca zadbał o takie szczegóły i pozwoli posłuchać całkiem przyjemnych, rodzimych głosów.

Na pierwszym materiale polską lokalizację. Nasze wrażenia z najnowszej wersji Doom Eternal przeczytacie jeszcze w tym tygodniu.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software