Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 18:11
Cyberpunk 2077 Iwański
875V

Cyberpunk 2077 otwiera się na rynek chiński. Twórcy opowiadają o swojej pracy graczom

CD Projekt RED przygotował specjalny materiał z okazji Chińskiego Nowego Roku. Twórcy opowiadają o swojej pracy i podkreślają – jak ważny jest dla nich chiński rynek. Podczas prezentacji studio pokazuje kilka scen z gry.

Cyberpunk 2077 ma trafić w gust graczy z całego świata i najwidoczniej CD Projekt RED chce mieć pewność, że gracze z Chin będą przygotowani na spotkanie z Night City. Firma stworzyła dziennik, na którym deweloperzy opowiadają o swojej pracy.

Jest to materiał zaadresowany na chiński rynek, więc niektóre fragmenty nie są dostępne w języku angielskim – nawet dwa fragmenty wypowiedzi Marcina Iwińskiego nie zostały przetłumaczone. Co jednak bardzo interesujące: CDP RED bardzo wierzy w swoją grę i zadba nawet o specjalną (pełną) lokalizację, by gracze z Chin mogli w pełni doświadczyć nowego IP.

Jak widać Polacy nie zamierzają odpuścić wielkiego rynku, który generuje olbrzymie wyniki – w sumie nie jest to zaskakujące, ale dobrze zobaczyć, że CD Projekt RED dba nawet o takie szczegóły przygotowując dodatkowe lokalizacje. Cyberpunk 2077 ma w 2020 roku błyszczeć dosłownie na całym świecie.

Przeczytaj również:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/new-cyberpunk-2077-video-lunar-new-year-special.167000/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077