Cyberpunk 2077 z własnymi Funko POP. Oficjalna prezentacja [Aktualizacja #1]

News
2034V
Cyberpunk 2077 z własnymi Funko POP. Oficjalna prezentacja [Aktualizacja #1]
Wojciech Gruszczyk | 20.01.2020, 20:33

Cyberpunk 2077 podąża drogą Wiedźmina 3: Dziki Gon i będzie kolejną produkcją CD Projekt RED, która otrzyma figurki Funko POP. W Sieci wylądowały zdjęcia prezentujące między innymi głównego bohatera. [Aktualizacja #1]

Cyberpunk 2077 trafi na rynek z opóźnieniem i dodatkowy czas zostanie wykorzystany nie tylko przez deweloperów. Zespół odpowiedzialny za promocję gry na pewno zajmie się odpowiednim pokazaniem tytułu, by móc ujawnić jego wszystkie największe atuty.

Gracze uwielbiają gadżety z gier, więc mogliśmy mieć pewność, że jednym z elementów promocji będą własny Funko POP-y. W Sieci wylądowały już zdjęcia prezentujące figurki – fizyczne modele powinny zostać pokazane jeszcze przed premierą.

Na materiałach zobaczycie głównego bohatera (w dwóch wersjach), faceta znanego z głośnego zwiastuna oraz oczywiście Keanu Reevesa (też w dwóch opcjach). Ten ostatni wygląda najciekawiej, ale pewnie znajdą się chętni na wszystkie POP-y z Cyberpunka.

Od ubiegłego roku Funko POP-y są dystrybuowane w Polsce dzięki CDP, więc możemy liczyć, że pudełka z Cyberpunka 2077 zostaną dostarczone na czas, by każdy zainteresowany mógł postawić na półce Keanu Reevesa lub V.

[Aktualizacja #1]

Funko już oficjalnie:

Jesteście zainteresowani tematem Cyberpunka 2077? Przeczytajcie te wiadomości:

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/funko-pop-cyberpunk-2077-zobacz-planowane-figurki/z51d457

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper