Cyberpunk 2077. Projektant gry zapowiada, że oczekiwanie będzie tego warte

News
1420V
Cyberpunk 2077. Projektant gry zapowiada, że oczekiwanie będzie tego warte
Kajetan Węsierski | 18.01.2020, 13:45

Przesunięcie Cyberpunka 2077 przeszło głośnym echem w całej branży. Twórcy chcą uspokoić graczy i zapowiadają, że zdecydowanie warto czekać kilka miesięcy dłużej. 

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier bieżącego roku. Fani tłumnie odliczają dni do (nowej) daty premiery i prześcigają się w domysłach na temat nadchodzącego projektu, jego znaczenia dla całej branży i tego, jak będzie się prezentował w rzeczywistości. 

Ostatnie przesunięcie terminu przez CD Projekt RED odbiło się bardzo mocno na wszystkich. Fani tłumnie wyrażali swoje niezadowolenie, a akcje firmy poszybowały w dół. Nie może więc dziwić próba poprawy sytuacji ze strony twórców, którzy znaleźli się teraz na świeczniku. 

Jedną z osób, które postanowiły nieco uspokoić fanów, jest Miles Tost, starszy projektant poziomów, który zajmuje się właśnie tym aspektem w grze. Przekazał on, za pośrednictwem Twittera, że zdecydowanie warto poczekać troszkę dłużej:

Hej, przepraszamy, jeśli Was zawiedliśmy, ale na pewno pod koniec okaże się, że warto było czekać. Dziękuję, za dalsze wsparcie.

Gracze bardzo ciepło przyjęli takie słowa z ust jednego z ważniejszych członków ekipy tworzącej tytuł. I choć śmiało można zakładać, że jest to "tylko" próba wyciszenia burzliwej sytuacji, to wiele wskazuje na to, że rzeczywiście warto będzie czekać do samego końca. 

Koniecznie przeczytajcie inne doniesienia ze świata Cyberpunka:

Źródło: Twitter

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper