Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2020 16:10
Tsubasa PS4 Kojiro
5242V

Tsubasa wygląda świetnie! Captain Tsubasa: Rise of New Champions na pierwszej rozgrywce z PS4

Tsubasa powróci w wielkim stylu? Gameplay z Captain Tsubasa: Rise of New Champions wygląda naprawdę interesująco. Twórcy zachowali styl anime i nie zapomnieli o wielu cenionych bohaterach. Zobaczcie mecz Nankatsu z Toho!

Mogliśmy w 2020 roku oczekiwać wielu ciekawych produkcji, ale czy ktokolwiek mógł liczyć na powrót Tsubasy, który trafi już na PS4, Switcha oraz PC? Bandai Namco zaskoczyło wielu i pierwszy gameplay z Captain Tsubasa: Rise of New Champions wygląda bardzo obiecująco.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions porzuca system znany z pierwszych odsłon Tsubasy, w którym akcja była podzielona na tury, a piłkarz mógł wybrać kilka opcji. Teraz wydarzenia dzieją się w czasie rzeczywistym, ale od czasu do czasu jesteśmy świadkami specjalnych wydarzeń.

Na boisku zobaczycie zawodników z Nankatsu i Toho, a całość jest dopieszczona japońskim dubbingiem – oby tylko nie zabrakło go w europejskiej wersji gry. Mecz prezentuje się nieźle, ale świetnie prezentują się wszystkie akcje, podczas których piłkarze wykorzystują specjalne „ataki” - aż miło zobaczyć takie twarze jak Kojiro oraz Wakashimazu.

Jeśli całość zostanie ubrana w dobrą historię (lub raczej zostanie ona dobrze przedstawiona) to możemy liczyć na kawał przyjemnej gry. Gdzieś tam w marzeniach pojawiają się elementy RPG z rozwojem drużyny... A Wy co sądzicie o Captain Tsubasa: Rise of New Champions?

Na naszym portalu przeczytacie także o Kapitanie Tsubasa:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft