Iza Łęcka Iza Łęcka 22.01.2020 09:40
Captain Tsubasa: Rise of New Champions
1306V

Captain Tsubasa: Rise of New Champions z błogosławieństwem twórcy serii. 4 graczy podczas jednego spotkania

Bandai Namco zaskoczyło zapowiadając Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Gra jest rozwijana pod czujnym okiem samego Yoichiego Takahashiego – twórca wysłał wiadomość dla fanów wspominając o jednym z trybów gry.

Po wielu latach wyczekiwania, Kapitan Tsubasa otrzyma nową produkcję, która nie będzie małym tytułem dla entuzjastów rozgrywki na urządzeniach mobilnych. Bandai Namco opracowuje pełnoprawny tytuł, a nad projektem czuwa sam ojciec Tsubasy – Yoichi Takahashi.

Twórca serii opublikował krótką wiadomość, w której potwierdził, że tytuł będzie zręcznościówką przeładowaną akcją z licznymi, unikalnymi funkcjami. Gra będzie nie lada przyjemnością nie tylko dla fanów Tsubasy, ale również sympatyków piłki nożnej. Ponadto, zaoferowana zostanie rozgrywka dla czterech graczy!

Ta ostatnia informacja to pierwsza wzmianka dotycząca trybów – czy chodziło o czterech graczy w drużynie, a może dwóch na dwóch? Bandai Namco musi jak najszybciej ujawnić szczegóły tytułu. Zapowiedź rozbudziła wielu ukrytych maniaków Tsubasy, którzy już od dawna nawet nie marzyli, że Japończycy mogą przywrócić tę markę i zapewnić grę na konsole.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions zadebiutuje jeszcze w tym roku na PS4, Switchu i PC.

Na naszym portalu przeczytacie także o Kapitanie Tsubasa:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft