Iza Łęcka Iza Łęcka 24.01.2020 09:16
Xbox Series X Wiedźmin
3322V

Xbox Series X w motywie Wiedźmina. Projekt zbiera pochwały fanów marki Xbox

Microsoft zaprezentował czarną obudowę Xboksa Series X, ale Phil Spencer podkreślił, że projekt rokuje na przyszłość, bo można niezwykle łatwo go upiększyć różnymi motywami. Fani marki szybko rozpoczęli tworzenie własnych projektów i tak narodził się między innymi next-gen w wersji Wiedźmina.

Xbox Series X otrzymał klasyczną, wręcz minimalistyczną, obudowę, która choć wyróżnia się rozmiarem, to jest w czarnym kolorze. Po prezentacji sprzętu Phil Spencer zaznaczył, że taki wygląd jest interesujący z prostego powodu – dzięki wielorakim motywom, które łatwo będzie można przygotować, konsola zagości w domach graczy w różnorakich odsłonach.

Jego słowa pobudziły między innymi XboxPope – na jego profilu zobaczyliśmy już między innymi Xboksa Series X w motywie Cyberpunka 2077, Gears of War, Halo oraz Hellblade. Nie każdy pomysł zostaje ciepło przyjęty przez graczy, ale możemy mieć pewność, że to dopiero początek.

Najnowszy projekt prezentuje Xboksa Series X w szatach Wiedźmina. Konsola oraz kontroler otrzymały charakterystyczne logo z gry CD Projekt RED, a sama prezentacja wygląda całkiem elegancko i wpisuje się w klimat gry.

Xbox Series X Wiedźmin Projekt

Szukacie dodatkowych informacji o Wiedźminie? Zapraszamy:

Źródło: XboxPope

Tagi: Microsoft projekt Wiedźmin Xbox Series X