Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2019 21:11
xbox cyberpunk 2077
3319V

Xbox nowej generacji w wersji Cyberpunk 2077. Świetne wizualizacje konsoli Microsoftu

Microsoft zaprezentował Xboksa nowej generacji w czarnej wersji, ale możemy mieć pewność, że pewnego dnia na rynku pojawia się specjalne wersje urządzenia. Phil Spencer jest zainteresowany upiększeniem konsoli i pierwsze prace fanów wyglądają świetnie.

Wygląd next-genowego Xboksa zbiera mieszane opinie – część graczy chwali prostotę, kolejni śmieją się z „klocka”, ale możemy mieć pewność, że w przyszłości urządzenie zostanie stosownie upiększone.

Wiadomość potwierdził Phil Spencer, który podkreślił, że w samym projekcie podoba mu się to, że można łatwo wykonać wersje limitowane lub specjalne na zamówienie – szef marki Xbox odpowiedział na wiadomość twórców z POPE, którzy przygotowali cztery wizualizacje.

Trzeba przyznać, że każdy projekt wygląda fantastycznie. „Klocek” został odpowiednio pomalowany, dobrze zaprezentowano cztery gry i mam wrażenie, że Microsoft powinien bardzo szybko pokazać graczom specjalne wersje nowego Xboksa.

Jak wiadomo – CD Projekt RED zawsze dobrze współpracuje z Microsoftem, więc może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni w dniu zapowiedzi Cyberpunka 2077 dla nowej generacji?

Mateusz, dzięki za link!

Xbox next-gen Cyberpunk 2077

Xbox next-gen Gears of War

Xbox next-gen Halo

Xbox next-gen Hellblade 2

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft Next-Gen Xbox xbox nowej generacji