Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2020 20:19
godfall ps4
7936V

Godfall na pełnej prezentacji. Gameplay skupiony na walce wyciekł [Aktualizacja #1]

Twórcy Godfall nie dopilnowali materiału promującego pierwszą, oficjalną grę zmierzającą na PS5. Zwiastun stworzony z fragmentów rozgrywki wyciekł do Sieci i prezentacja ukazuje kilka świetnych miejscówek.

Godfall na PS5 został właśnie zaprezentowany, ale tak jak mogliśmy się spodziewać – nie jest to oficjalny materiał opublikowany przez Sony. Deweloperzy przygotowali zwiastun ukazujący rozgrywkę i pełny pokaz trafił do Sieci.

Prawdopodobnie twórcy oraz Sony przygotowują się do prezentacji tytułu (podczas ujawnienia PS5?), ale najwidoczniej deweloperzy będą zmuszeni do nagrania kilku dodatkowych scen, ponieważ gameplay trafił przedwcześnie w ręce graczy.

Zobaczycie tutaj kilka dynamicznych scen, ładnych widoków, ale na więcej musimy zaczekać. Odnoszę wrażenie, że projekt może okazać się ciekawym tytułem na dobry początek nowej generacji.

Według przedstawionych informacji, gameplay pochodzi z początku 2019 roku, więc możemy podejrzewać, że teraz tytuł wygląda jeszcze lepiej. Godfall trafi na rynek pod koniec 2020 roku i gra będzie dostępna na PS5 i PC.

[Aktualizacja #1]

Twórcy potwierdzili, że jest to ubiegłoroczny gameplay, który prezentuje rozgrywkę z PC:

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall