Iza Łęcka Iza Łęcka 21.01.2020 07:00
PS5
5226V

PS5 na nowej wizualizacji. Fani przygotowali rendery i materiał wideo

Wygląd PS5 to ważna sprawa dla wielu graczy, a jedno, niewyraźne zdjęcie, które otrzymało serię grafik projektowych potrafi cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Obecnie przygotowano nowe rendery urządzenia – grafiki oraz materiał wideo. Wizualizacja od tego czasu zbiera kolejne pozytywne opinie.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o niewyraźnym zdjęciu, które otrzymało także grafiki prezentujące projekt urządzenia. Od tego czasu kolejni gracze informują, że właśnie tak ma wyglądać ostateczna wersja PS5. Liczne komentarze wykorzystał FalconDesign3D, który przygotował wizualizację konsoli, a redakcja niemieckiego Bilda opracowała materiał wideo. Projekt coraz częściej pojawia się na Twitterze (pod #PS5) i zbiera kolejne pozytywne reakcje.

Oczywiście niżej przedstawiony projekt mieści się nadal w strefie domysłów i cichych nadziei graczy. Trudno uwierzyć, by tak naprawdę mogło wyglądać PS5, a tak mocne podzespoły mogły zostać umieszczone w małej obudowie (co z cyrkulacją powietrza?). Ten projekt jednak cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych sympatyków japońskiej korporacji, którzy chętnie dzielą się materiałami.

Sony nadal nie potwierdziło przecieków i plotek dotyczących prezentacji PS5. Według informacji – urządzenie zostanie pokazane w lutym, jednak wciąż czekamy na oficjalną wiadomość od przedstawicieli marki PlayStation.

PS5 wizualizacja 1

PS5 wizualizacja 2

PS5 wizualizacja 3

PS5 wizualizacja 4

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: FalconDesign3D + Bild

Tagi: playstation 5 ps5 ps5 wygląd sony