Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2020 14:50
GodFall
3801V

GodFall z PS5 na nowych ujęciach. Efektowne sceny na krótkiej rozgrywce

GodFall elektryzuje fanów marki PlayStation, ponieważ jest to pierwsza produkcja oficjalnie zapowiedziana na PS5 przez Sony. Gra została pokazana na pierwszym zwiastunie, ale wciąż czekamy na konkretny gameplay. Najnowszy materiał pozwala w spokoju oczekiwać na nową produkcje.

Godfall to bez wątpienia ciekawa produkcja, ponieważ tytuł został ujawniony w ubiegłym roku na The Game Awards i według informacji: gra zmierza na PS5 i PC. Sony oficjalnie promuje produkcję jako „pierwszy tytuł zapowiedziany na PlayStation 5”. Premiera ma odbyć się pod koniec 2020 roku.

To właśnie z tego powodu GodFall interesuje graczy z całego świata, którzy systematycznie proszą deweloperów o nowe materiały z gry. Twórcy podobno nie mogą szastać fragmentami, ponieważ produkcja jest promowana przez Sony – to Japończycy mają decydować o kampanii promocyjnej.

Mimo to do Sieci wyciekł kolejny szczątkowy fragment GodFall, który pokazuje siedem sekund samej rozgrywki – zobaczycie tutaj opancerzonych bohaterów walczących z kolejnymi przeciwnikami. Efektowne ataki niestety nie trwają za długo, jednak materiał ma pochodzić z wciąż niewydanego zwiastuna.

Trudno powiedzieć, kiedy (lub czy w ogóle) trailer zostanie opublikowany, ale jedno jest pewne – GodFall może okazać się jedną z niespodzianek 2020 roku. Nowych IP nigdy za dużo, a akurat ten tytuł potrafi rozbudzić wyobraźnię od pierwszej zapowiedzi.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/erbwq2/godfall_video_combat_footage_a_fraction_of_the/

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall