Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2020 17:23
Ciri i Kitsune cosplay
4124V

Ciri pokazuje swoje japońskie oblicze. Cosplay prezentujący atuty figurki CD Projekt RED

Pod koniec ubiegłego roku CD Projekt RED zaprezentował „Ciri i Kitsune”, czyli drugą figurkę łączącą Wiedźmina z Krajem Kwitnącej Wiśni. Firma ponownie promuje gadżet i tym razem zatrudniła do współpracy Irinę Meier. W jej wizji Ciri wygląda kapitalnie.

CD Projekt RED coraz śmielej romansuje z Japonią. Twórcy przygotowali już dwie figurki łączące Wiedźmina z Krajem Kwitnącej Wiśni, a jednocześnie firma chętnie promuje gadżety za pomocą znanych i cenionych cosplayerów.

Figurka „Ciri i Kitsune” została zaprezentowana przez Irinę Meier. Jeśli śledzicie social media CD Projekt RED, to na pewno widzieliście jej prace związane z produkcjami rodzimego studia. Cosplayerka potrafi wyciągnąć wszystkie atuty danej postaci i odpowiednio zaprezentować je w swojej pracy.

Irina Meier wskoczyła w strój, który wcześniej prezentował CD Projekt RED – figurki niestety aktualnie nie można już zamówić, jednak na witrynie możecie wypełnić wniosek, dzięki któremu otrzymacie powiadomienie, gdy gadżet wróci do sprzedaży.

Warto pamiętać, że wcześniej Geralta jako samuraja zaprezentował Taryn. Oba cosplaye w świetny sposób oddają pomysł CD Projektu, który postanowił osadzić bohaterów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego w nowej scenerii.

Więcej prac znajdziecie na witrynie Meier lub Instragramie.

Ciri i Kitsune cosplay 1

Ciri i Kitsune cosplay 2

Ciri i Kitsune cosplay 3

Ciri i Kitsune cosplay 4

W temacie Wiedźmina i CD Projekt RED polecamy zapoznać się także z tymi informacjami:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt RED Ciri Ciri i Kitsune cosplay wiedźmin