Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 09:20
Tormund w Wiedźminie
767V

Wiedźmin. Aktor z Gry o Tron może dołączyć do obsady drugiego sezonu

Pamiętacie jeszcze Tormunda z "Gry o Tron"? Wygląda na to, że aktora, który się w niego wcielał, możemy zobaczyć w drugim sezonie "Wiedźmina" od platformy Netflix.

"Wiedźmin" bardzo przypadł do gustu fanom i nie można czuć zaskoczenia, że coraz więcej aktorów chce dołączyć do obsady świeżej produkcji od Netflixa. Wiele wskazuje na to, że serial zaczyna przyciągać coraz to głośniejsze nazwiska z branży.

Od jakiegoś czasu mówiło się o możliwości obsadzenia Marka Hamilla w roli Vesemira, a dziś w Internecie pojawiły się doniesienia traktujące o kolejnym znanym aktorze. Mowa o Kristoferze Hivju, który najbardziej kojarzony jest z dużą rolę w "Grze o Tron". Grał tam dzielnego wojownika, Tormund Giantsbane, który szybko stał się ulubieńcem fanów produkcji od HBO. 

Machina plotek ruszyła, gdy aktor skomentował wpis na Instagramie jednego z reżyserów "Wiedźmina", Stephena Surjika. Post został już usunięty, ale, jak wiemy, w Internecie nic nie ginie. Twórca oznaczył pod nim trzech aktorów: Anyę Chalotrę, Henry'ego Cavilla i właśnie Kristofera! Co więcej, skomentował on rzeczony wpis. 

Oczywiście, mógł to być jedynie przypadek (choć wyjątkowo zaskakujący). Jak jednak pisze redakcja Redanian Intelligence, powołując się na swoje źródła, pomiędzy agentem Hivju'ego a obsadą "Wiedźmina" jest stały kontakt, a o samym obsadzeniu aktora mówi się od dłuższego czasu. 

Zapominając na chwilę, że mamy do czynienia z plotką, warto zastanowić się, w jaką role mógłby wcielić się Kristofer. Ciekawą propozycję podają redaktorzy wspominanego portalu, którzy piszą o Nivellenie. Jest to bardzo ciekawa postać, która pod wpływem klątwy zamieniła się w coś niedźwiedzio-podobnego. Chyba wszyscy potrafimy wyobrazić sobie właśnie tego aktora w takim angażu. Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

Tormund Wiedźmin

Warto sprawdzić również:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/01/17/redanian-investigation-kristofer-hivju-possibly-cast-in-the-witcher/

Tagi: Gra o tron Kristofer Hivju Tormund wiedźmin