Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2019 15:26
Ciri Kitsune
10170V

Ciri na obłędnej figurce. CD Projekt RED zaprezentował lisicę

CD Projekt RED jeszcze przed końcem roku chce zrujnować nasze budżety. Studio właśnie zaprezentowało „Ciri i Kitsune”, czyli nowy skarb, który właśnie wylądował w sklepie Polaków. Jest to limitowana wersja kapitalnej figurki.

CD Projekt RED nie ma serca prezentując 20 grudnia taką figurkę. Za chwilę zobaczycie w pełnej krasie „ Ciri i Kitsune”, czyli najnowszą propozycję dla kolekcjonerów, na której główne skrzypce odgrywa Ciri.

Bohaterka serii Wiedźmin trafiła do nowego świata, gdzie obok swojego wiernego towarzysza Kitsune miała okazję walczyć z niebezpiecznym Yōkai. Utalentowana wojowniczka pokonała bestię i teraz prezentuje swój wdzięk w specjalnej pozie.

Wygląda pięknie? Za takie przyjemności trzeba zapłacić – 36-centymetrowa figurka została wyceniona na 247 euro (1052 zł). W tej cenie otrzymacie ręcznie malowaną rzeźbę prezentującą Cirillę Fionę Elen Riannon jako wojowniczkę w Kraju Kwitnącej Wiśni.

„Wrodzony talent oraz umiejętności nabyte podczas wiedźmińskiego szkolenia w Kaer Morhen sprawiają, że Ciri nie ma sobie równych w boju. O tym jak jest potężna przekonał się Yōkai, który zaatakował jedną z lokalnych kapliczek shintoistycznych. W wykonaniu zlecenia Cirilli towarzyszyło Kitsune — obdarzone ogromną mądrością lisie stworzenie o pięciu ogonach.”

Warto na zakończenie wspomnieć, że aktualnie CD Projekt RED zbiera zamówienia przedpremierowe, a figurki trafią do klientów w trzecim kwartale 2020 roku. Wszystkie dodatkowe szczegóły znajdziecie na witrynie sklepu CD Projekt RED.

Ciri Kitsune

Ciri Kitsune 1

Ciri Kitsune 2

Ciri Kitsune 3

Warto sprawdzić:

Źródło: Radek Grabowski

Tagi: CD Projekt RED ciri Ciri i Kitsune figurka Wiedźmin