Iza Łęcka Iza Łęcka 17.12.2019 08:18
geralt wiedzmin samuraj
2090V

Wiedźmin jako samuraj. Geralt na niezwykle dopracowanym cosplayu

CD Projekt RED Japan udostępniło pracę jednego z fanów, który bazując na przedstawionej figurce Ronina Geralta stworzył  niesamowity cosplay. Autor wykorzystał znany motyw i urzeczywistnił go w wyjątkowy sposób – na niektórych zdjęciach cosplayer prezentuje się niczym efektowny posąg.

CD Projekt RED prezentując swój sklep ujawnił także figurkę Ronina Wiedźmina. Mierząca 30 centymetrów statuetka była chwalona przez fanów, którzy zachwycali się wykorzystanym motywem – ubraniem Geralta w szaty samuraja. Figurka jest wciąż dostępna i kosztuje 998 zł.

Praca CD Projekt RED stała się inspiracją dla Taryna – cosplayera –  który choć jak sam podkreśla, miał pewne wątpliwości, czy taki wizerunek Geralta będzie do niego pasował, to jednak w końcu pokochał „łowcę potworów Ronina”. Autor dodał, że podczas przygotowania pracy inspirował się projektem CDP RED, a obecnie przygląda się premierze „Wiedźmina” na platformie Netflix.

Twórca zadbał o wszelkie detale, które sprawiają, że efekt końcowy naprawdę robi wrażenie. Świetnie wygląda cały strój, Taryn pamiętał o odpowiednim makijażu, fryzurze, a miejscówka, w której uchwycona została kreacja, jeszcze mocniej dodaje charakteru całej prezentacji.

Zapraszamy do przejrzenia pozostałych prac Taryn Cosplay. Zdjęcia przygotował Daniele Cosenza PhotoCosplay.

Wiedźmin Roni Cosplay 1

Wiedźmin Roni Cosplay 2

Wiedźmin Roni Cosplay 3

Wiedźmin Roni Cosplay 4

Polecamy również:

Źródło: CD Projekt RED Japan

Tagi: cosplay geralt samuraj Wiedźmin wiedźmin samuraj