Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 22:00
Wiedźmin 3 Dziki Gon
1698V

Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda jeszcze lepiej. Dopracowane oświetlenie robi wrażenie

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma już swoje lata, ale produkcja wciąż jest upiększana przez entuzjastów tworzenia modyfikacji. Najnowsza praca autorów ProShadows znacząco wpływa na wrażenia wizualne związane z cieniami oraz oświetleniem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon już w dniu premiery wyglądał świetnie, jednak nie możemy zapomnieć, że eksportowy hit trafił na rynek w maju 2015 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, na rynku zadebiutowało mnóstwo piękniejszych gier, więc sympatycy modyfikacji pracują, by poprawić wygląd tytułu CD Projekt RED.

Twórcy ProShadows opublikowali nową wersję swojego moda, która zajmuje się dopracowaniem oświetlenia oraz cieniowania – autorzy porównali projekt do cenionej przez wielu Vanilli. Zespołowi udało się osiągnąć naprawdę niezły efekt i co najważniejsze: modderzy wyeliminowali błędne oświetlenie, które pojawiało się w złych miejscach.

Są to oczywiście przyjemności dla nielicznych osób, które nadal znajdują czas i chęci na bieganie po świecie Wiedźmina 3, jednak trzeba przyznać, że zaangażowanie społeczności modderów w upiększenie produkcji CD Projekt RED robi wrażenie.

ProShadows pobierzecie z tego miejsca.

Wiedźmin 3 ProShadows 1

Wiedźmin 3 ProShadows 2

Wiedźmin 3 ProShadows 3

Wiedźmin 3 ProShadows 4

Wiedźmin 3 ProShadows 5

Wiedźmin 3 ProShadows 6

Warto sprawdzić:

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-3-proshadows-mod-improves-shadows-resolution-and-casting/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon