Iza Łęcka Iza Łęcka 16.01.2020 09:46
The Guns Akimbo
1253V

The Guns Akimbo zaprowadzi Daniela Radcliffe'a do gry wideo. Zwiastun filmu zaskakuje

Daniel Radcliffe już od dawna nie jest utożsamiany z rolą małego czarodzieja, a w trakcie prac na planach filmowych, wystąpił w kilku bardzo ciekawych produkcjach. „The Guns Akimbo” może okazać się kolejnym interesującym obrazem – pierwszy zwiastun filmu o grze wideo w prawdziwym świecie pozytywnie zaskakuje.

„The Guns Akimbo” zaprosi widzów do niezwykle intrygującego świata, w którym mieszkańcy mają obsesję na punkcie „prawdziwej gry wideo” nazwanej Skizm. Twórcy tego eksperymentu wybierają przypadkowych ludzi, którzy za zadanie mają wziąć udział w walce na śmierć i życie – wykorzystując ostrą broń oraz różne pojazdy.

Głównym bohaterem historii został Miles (Daniel Radcliffe), który uwielbia oglądać kolejne pojedynki w Skizm.  Pewnego dnia to on zostanie zbudzony przez grupę bandziorów, do jego rąk zostają przymocowane pistolety i rozpoczyna się niebezpieczna rozgrywka z jego udziałem. Miles ma jednak duży problem, gdyż w kilka minut z widza musi przeistoczyć się w uczestnika brutalnej zabawy – jego zadaniem jest zabicie niepokonanej mistrzyni Skizmu, Nix (w tej roli Samara Weaving).

W „The Guns Akimbo” nie zabraknie akcji oraz humorystycznych motywów – Miles zmierzy się bowiem z różnymi, niekoniecznie poważnymi, wyzwaniami. Pierwszy zwiastun zebrał wiele pozytywnych reakcji i na pewno nie zabraknie widzów chętnych sprawdzić, czy w tej historii znajdzie się choć odrobina magii.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.polygon.com/2020/1/15/21067904/guns-akimbo-daniel-radcliffe-samara-weaving-trailer-release-date

Tagi: daniel radcliffe The Guns Akimbo trailer zwiastun