Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2020 18:12
PS5 logo
4090V

PS5 nie na E3 – Sony ma dzisiaj ujawnić plany. Firma zaprasza na PlayStation Experience

PS5 nie zostanie zaprezentowane na E3. Dzisiaj ma pojawić się oficjalna wiadomość potwierdzająca rezygnację Sony z tej imprezy. Zamiast tego możemy otrzymać serię wydarzeń, na których zostaną przedstawione informacje o PlayStation 5.

W ubiegłym tygodniu pojawiły się przecieki, według których Sony już 13 stycznia zaprosi dziennikarzy na pokaz PS5. Aktualnie nie możemy tego powiedzieć, ale na witrynie Sony.com pojawiła się ankieta dotycząca „najbardziej wyczekiwanego” wydarzenia i na liście pojawia się premiera PlayStation 5, a jednocześnie firma zaprezentowała wstępne szczegóły nowego PlayStation Experience.

Pokaz PS5 w lutym? Raczej nie na E3

Już w ubiegłym tygodniu pojawiły się informacje, według których Sony chce zrezygnować z E3 2020 i najwidoczniej coś jest na rzeczy. Na początku fatalną sytuację imprezy przybliżył Jason Schreier, który uważa, że Sony powinno pokazać PS5 na własny, dużym wydarzeniu lub nawet na serii show. Wiadomość potwierdził Daniel Ahmad, który uważa, że dzisiaj możemy usłyszeć więcej w tym temacie:

A może PS5 na PlayStation Experience?

Na stronie Sony.com pojawiły się szczegóły nowego PlayStation Experience. Będzie to duże show, które pozwoli graczom świętować 25-lat grania na konsolach PlayStation wraz z tytułami z PlayStation 4 i PlayStation VR, jednak warto zwrócić uwagę, że impreza rozpocznie się 14 stycznia i zakończy 16 lutego.

Nie możemy tego powiedzieć, ale w Sieci nie brakuje opinii, według których w tym czasie zobaczymy PS5.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://twitter.com/ZhugeEX

Tagi: e3 2020 playstation 5 ps5 e3 2020 ps5 pokaz Sony