Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2020 15:50
PS5 wizualizacja
6386V

PS5 na świetnej koncepcji. Gracze tworzą coraz ciekawsze wizualizacje

PS5 wciąż nie zostało zaprezentowane przez Sony, więc fani coraz chętniej przygotowują swoje prace. Najnowsze wizualizacje PlayStation 5 wyglądają coraz lepiej i pewnie wielu graczy chętnie postawiłoby taki sprzęt w swoich domach.

Xbox Series X nie jest najpiękniejszą konsolą w historii, ale Microsoft kilkukrotnie podkreślał, że w tym wypadku firma zdecydowała się na zaoferowanie cichej i dobrze chłodzonej platformy – urządzenie ma się nie przegrzewać i oferować satysfakcjonującą rozgrywkę nawet w najbardziej wymagające tytuły.

Nadal nie wiemy, jak będzie prezentować się konsola Sony, jednak fani nie zamierzają czekać na pokaz PS5 i pokazują swoje propozycje – najnowsza wygląda naprawdę świetnie. Szczerze mówiąc nie jestem przekonany, czy Japończycy powinni decydować się na tak małą bryłę (ze względu na cyrkulacje powietrza), ale na pewno chciałbym już zobaczyć oficjalne materiały od Sony.

Japoński producent powinien pokazać PS5 w przeciągu najbliższych tygodni – według nieoficjalnych informacji pokaz PlayStation 5 odbędzie się w lutym, jednak wciąż czekamy na oficjalny ruch Sony.

PS5 wizualizacja 1

PS5 wizualizacja 2

W galerii znajdziecie różne projekty fanów.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://twitter.com/Sm1LeXZ

Tagi: PlayStation 5 ps5 ps5 koncepcje fanów ps5 wygląd Sony