Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.01.2020 10:46
PS5
11748V

Ekran startowy PS5. Wizja fana wygląda przekonująco

Fani konsol prześcigają się obecnie w wizjach na temat tego, jak będzie dokładnie wyglądać obudowa PS5. Niektórzy idą nawet o krok dalej i tworzą wizje ekranu startowego next-gena Sony.

Jeśli chodzi o materiały graficzne, to Sony póki co ujawniło tylko logo PlayStation 5. Przypominam, że wszelkie krążące w Sieci materiały, przedstawiające rzekomo PS5 są nieoficjalne i niepotwierdzone. Prawdopodobnie wygląd next-gena Sony poznamy dopiero na początku czerwca, czyli podczas targów E3 2020.

Fani oczywiście nie próżnują, prześcigając się w wizjach na temat tego, jak może wyglądać PS5.  Paulo Manso przygotował ciekawy materiał dotyczący właśnie nowej konsoli Sony. Chodzi o ekran startowy, wyświetlany przy uruchamianiu sprzętu. Jak widać poniżej Manso postawił w tej animacji na motyw retro, bo PS5 witałoby się w jego wizji logiem pierwszego PlayStation. Z kolei animowany efekt fal kojarzy się z menu PS4. Wygląda to wszystko całkiem przyjemnie.

Przypominam, że póki co Sony ujawniło tylko logo PS5. Jim Ryan podkreśla, że najlepsze cechy i funkcje nowej konsoli nie zostały jeszcze przedstawione (w tym największe różnice między PS5 a PS4).


Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube

Tagi: playstation 5 ps5 sony