Iza Łęcka Iza Łęcka 09.01.2020 11:54
final fantasy VII remake cloud
1161V

Demo Final Fantasy VII Remake dopiero na premierę? GameSpot udziela ważnej informacji

Na oficjalne uruchomienie wersji demonstracyjnej najnowszego remake'u od Square Enix oczekuje wielu graczy. Możliwe jednak, że jeszcze sporo czasu minie nim będziemy mogli sprawdzić namiastkę wyczekiwanego tytułu.

Premiera Final Fantasy VII Remake stanowi jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów na PS4 w pierwszej połowie 2020 roku. Nikogo więc nie powinno dziwić, że gracze już teraz pragną chociaż na moment przekonać się, jak wypadła pierwsza część przygotowanego remake'u.

Za sprawą wycieku wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Remake wielu sympatyków serii doszukało się już kilku znaczących szczegółów jak chociażby nowi bohaterowie, elementy historii czy sceny. Widzieliśmy także gameplay oraz zwiastun dema. Wraz z nowymi udostępnianymi informacjami, Square Enix nie wydało żadnego oficjalnego oświadczenia, co jeszcze mocniej wpłynęło na spekulacje o premierze dema tytułu.

Możliwe jednak, że wyczekiwana data jest już znana – Gamespot w artykule dotyczącym przygody Clouda zamieścił dokładną datę uruchomienia dema do Final Fantasy VII Remake. Wersja demonstracyjna prawdopodobnie zadebiutuje 3 marca wraz z premierą gry.

Jak na razie ciągle czekamy na jakiekolwiek zapowiedzi ze strony Sony lub deweloperów. Wspomniana jednak data może okazać się całkiem trafna – w końcu fani serii Final Fantasy oczekują już premiery remake'u i na pewno się na niego skuszą. Demo może zachęcić niezdecydowanych i młodszych graczy, którzy nie mieli jeszcze przyjemności zatopienia się w historii w Midgarze.

Na naszym portalu przeczytacie także o Final Fantasy VII Remake: 

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-demo-releasing-march-3/

Tagi: data premiery demo Final Fantasy VII Remake Square Enix