Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2019 17:01
Final Fantasy VII Remake
2002V

Demo Final Fantasy VII Remake na zwiastunie!

Od ubiegłego tygodnia wiemy o wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Remake. Square Enix wciąż nie potwierdziło informacji, ale pierwsi gracze pobrali demo i teraz wyciągają z niego informacje. Fani mogą szykować się na kilka „scenariuszy”.

Sony musi dokładnie archiwizować nowe pliki wrzucane do PlayStation Store i dzięki udostępnionym informacjom – przed czasem dowiedzieliśmy się o nadejściu Resident Evil 3 oraz wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Remake. Gracze mogą szykować się na pobieranie dema, które zostanie udostępnione dla wszystkich zainteresowanych w przeciągu kilku najbliższych dni.

Niektórzy znają jednak sposób, by wydobyć z PSN pliki, które wciąż nie zostały oficjalnie zaprezentowane – między innymi deweloperzy przez specjalny system wrzucają aktualizacje swoich produkcji.

Jeden z graczy wydobył pliki i potwierdził, że demo jest dostępne we wszystkich zapowiedzianych wcześniej językach oraz posiada „7 scenariuszy”. Nie wiemy, niestety, czy są to fragmenty historii, przerywniki filmowe lub cokolwiek innego, ale jak widać pliki są wciąż dostępne na PSN i czekają na publikację.

Bardzo możliwe, że na początku roku na blogu Sony pojawi się wiadomość, która zaprosi graczy na sprawdzenie Final Fantasy VII Remake.

[Aktualizacja #1] 

Gracze wyciągnęli zwiastun demka:

O Final Fantasy warto przeczytać:

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-demo-seven-scenarios/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix