Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.01.2020 17:39
final fantasy vii remake
1542V

Final Fantasy 7 Remake - gameplay z wersji demonstracyjnej w sieci

Do sieci trafiły materiały ukazujące zawartość wersji demonstracyjnej dla Final Fantasy VII Remake.

Wczoraj wyciekły pierwsze pliki w PlayStation Network dotyczące wersji demonstracyjnej gry Final Fantasy VII Remake, a już dzisiaj do sieci trafiają materiały ukazujące zawartość demka. Po raz kolejny widzimy, że PlayStation zdecydowanie nie radzi sobie z przeciekami.

Na kanale użytkownika o pseudonimie LM V2 pojawiły się dwa piętnastominutowe materiały z demka, które możecie obejrzeć poniżej. Jak zapewne zauważyliście, tytuły sugerują, że jego nagranie zostało podzielone na trzy części, ale widzimy tylko pierwszą i trzecią - druga jest chwilowo nie do znalezienia.

Jak to bywa w wersjach demonstracyjnych, dla graczy wycięto dany fragment gry, który ma zachęcić potencjalnego kupca do nabycia produkcji. Japoński zespół odpowiedzialny za remake'a Final Fantasy VII zawarł więc w demku scenki przerywnikowe, emocjonujące starcia z przeciwnikami czy też przedstawił podstawowe mechaniki sterowania.

Dla przypomnienia, Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 3 marca bieżącego roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Po wygaśnięciu umowy ekskluzywności, która straci ważność 3 marca 2021 roku, gra trafi na inne urządzenia.

Warto zajrzeć na:

Źródło: wccftech.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix