Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.01.2020 09:54
Final Fantasy VII Remake
1851V

Final Fantasy VII Remake. Grafiki z wycieku zdradzają nowe sceny i postacie

Final Fantasy VII Remake ma się doczekać niedługo premiery wersji demonstracyjnej. W Sieci pojawiają się kolejne przecieki informacji, związane z tym wydarzeniem.

Square Enix jeszcze nic oficjalnie nie ogłosiło, ale jedno jest już pewne - na serwerach PlayStation Store już pojawiły się pliki z demem Final Fantasy VII Remake. Kilku osobom udało pomyszkować na rzeczonych serwerach i pobrać pliki związane z demem rzeczonej produkcji. Dzięki temu wczoraj mogliśmy oglądać gameplay z dema Final Fantasy VII Remake a dzisiaj dodatkowo mamy okazję obejrzeć trochę screenshotów, przedstawiających motywy, których Square Enix nie ujawniało wcześniej.

Te nowe motywy, które przedstawił użytkownik OtherEhm na Twitterze, to przede wszystkim fragmenty misji ze slumsów w Midgar, związanej z przebierankami Cloude'a, próbującego dostać się do posiadłości Dona Corneo.

W materiałach, które znajdziecie w naszej galerii, nie zabrakło też m.in. wizerunku Reda XIII, wiceprezesa Shinry (Rufusa) czy kilku lokacji, które odwiedzimy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że pewne motywy znajdują się w prototypowej fazie. Nie mamy tu zatem do czynienia z finalną jakością danych scen gameplayowych.

Spodziewamy się, że do premiery dema Final Fantasy VII Remake na PS Store dojdzie już w najbliższych tygodniach.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://mp1st.com/news/datamined-final-fantasy-7-remake-screenshots-reveal-major-plot-points-characters

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix