Iza Łęcka Iza Łęcka 11.01.2020 03:31
PS5 SSD
21186V

Logo PS5 wyśmiewane przez graczy. Najlepsze memy z wielkiego pokazu Sony

Na CES 2020 zobaczyliśmy logo PS5. Nie na takie atrakcje liczyli fani marki PlayStation, dlatego też w Sieci niczym grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się memy oraz najróżniejsze żarty z samej prezentacji. Niektóre grafiki są naprawdę dobre.

Sony rozdmuchało balonik dotyczący swojej prezentacji na CES 2020, jednak kilka słów Jima Ryana, przedstawienie statystyk PS4 i pokaz logo PS5 to zdecydowanie za mało. Gracze czekali na o wiele więcej przyjemności, więc teraz w odpowiedzi na „show” przygotowują najróżniejsze materiały przerabiające „PS5” i tworzą zabawne memy.

Trzeba przyznać, że japoński producent odrobinę zasłużył na kilka żartów, gdyż niepotrzebnie narobiono graczom nadzieje – widząc wrzawę w reakcji na zapowiedź konferencji, korporacja w żaden sposób nie zareagowała.

Teraz niestety wciąż czekamy, ponieważ Sony jak na razie nie udzieliło informacji, kiedy możemy spodziewać się pokazu PS5. Gracze chcą więcej, liczą na prezentację konsoli, ujawnienie kontrolera oraz pierwszych gier, jednak japońska korporacja zdecydowanie buduje napięcie i podsyca coraz większą ciekawość.

Według wciąż niepotwierdzonych informacji – PS5 zostanie pokazane w lutym.

Na naszym serwisie możecie sprawdzić informacje o PlayStation 5:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/01/people-are-making-fun-of-the-ps5-logo-reveal/

Tagi: Logo PlayStation 5 PS5 Sony