Iza Łęcka Iza Łęcka 04.01.2020 00:25
PS5
13389V

PS5 ma wkrótce trafić do sprzedaży. Zamówienia przedpremierowe mogą ruszyć w 1 kwartale

Nadal czekamy na pozytywne informacje dotyczące prezentacji PS5. Pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących prezentacji konsoli podczas CES 2020 i jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona – na imprezie możemy poznać datę wystartowania zamówień przedpremierowych.

PS5 zadebiutuje na rynku pod koniec roku, a według nieoficjalnych doniesień – konsola zostanie zaprezentowana już w najbliższy poniedziałek. Nadal jednym z otwartych pytań jest temat zamówień przedpremierowych, ponieważ gracze chcą mieć pewność, że tym razem bez problemu otrzymają konsolę w dniu debiutu.

W kilku europejskich krajach już można zamawiać PS5, jednak musimy zwrócić uwagę, że nie jest to oficjalny początek preorderów od Sony – dopiero po oficjalnym rozporządzeniu korporacji, konsolę będzie można zamówić na całym świecie.

W temacie zamówień przedpremierowych wypowiedział się PSErebus – informator jest przekonany, że Sony zacznie badać zainteresowanie PS5 już w marcu. Wtedy to ruszą zamówienia przedpremierowe i gracze otrzymają szansę zamówienia konsoli.

Miesiąc marzec jako czas rozpoczęcia preorderów PS5 wymieniany jest nie pierwszy raz – to zapewne dobry moment na rozpoczęcie konkretnej kampanii promocyjnej. Next-genowa konsola Sony może ponownie zadebiutować w listopadzie, a wtedy klienci będą mieć kilka miesięcy na zdecydowanie się, czy chcą wkroczyć w nową generację już od jej debiutu.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić informacje o PlayStation 5:

Źródło: Twitter

Tagi: PlayStation 5 ps5 ps5 preorder ps5 zamówienie przedpremierowe Sony zamówienie przedpremierowe