Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2020 17:34
Aaron Hernandez: W głowie mordercy
649V

Aaron Hernandez: W głowie mordercy na Netflix. Platforma opowie o gwieździe NFL

Netflix zaprezentował serial dokumentalny z serii „W głowie mordercy”. Platforma tym razem pochyli się nad historią Aarona Hernandeza, który był jedną z najbardziej obiecujących gwiazd NFL.

Aaron Hernandez: W głowie mordercy” zadebiutuje na platformie Netflix już 15 stycznia. Będzie to trzyczęściowy serial dokumentalny, który zajmie się sprawą tytułowego „bohatera” - Amerykanin w 2012 roku podpisał siedmioletni kontrakt wart 41 mln dolarów z New England Patriots, a po niespełna roku został oskarżony o zabicie innego futbolisty.

Całą historię w interesujący sposób zapowiada poniższy zwiastun, który pokazuje, że Aaron Hernandez posiadał dwa zróżnicowane oblicza – nie brakuje głosów dotyczących jego burzliwej natury. Produkcja może w ciekawy sposób pokazać, jak człowiek zatracił się w swoim sukcesie i zamiast cieszyć się karierą i dalej rozwijać – przeszedł na drugą stronę. Choć trzeba przy tym pamiętać, że Netflix potrafi podobnymi projektami zaskoczyć i czasami historie są prowadzone z różnych perspektyw.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Aaron Hernandez: W głowie mordercy netflix trailer zwiastun