Iza Łęcka Iza Łęcka 07.01.2020 14:59
Tekken 7
2737V

Tekken 7 trafi do Xbox Game Pass. Przeciek zdradza 3 nowe gry [Aktualizacja #1]

Microsoft szykuje się do ujawnienia nowej oferty Xbox Game Pass. Wkrótce do zestawu gier w ramach abonamentu trafi między innymi Tekken 7. Informacje o nowej ofercie zawitały do aplikacji usługi. [Aktualizacja #1]

Xbox Game Pass systematycznie otrzymuje interesujące produkcje, a już wkrótce lista tytułów zostanie rozszerzona o kolejne pozycje. Microsoft w ubiegłym tygodniu dodał do zestawienia GTA 5, a teraz firma szykuje:

  • Tekken 7
  • Frostpunk
  • Sword Art Online Fatal Bullet

Tekken 7 to klasa sama w sobie i bardzo dobry powrót serii. Gra zanotowała niezwykle dobry rezultat, a deweloperzy nie szczędzili jej rozbudowania o kilku nowych wojowników. Jednocześnie gracze otrzymają jedną z najlepszych strategii wydanych na konsole – Frostpunk warszawskiego 11 bit studios zostało docenione przez dziennikarzy z całego świata (średnia na poziomie 84%).

Sword Art Online Fatal Bullet to action RPG osadzone w klimatach science fiction, które jest raczej produkcją dla wiernych fanów uniwersum SAO. Warto jednak – jak w przypadku wielu produkcji, które lądują w katalogu usługi – przetestować tę odsłonę, gdyż to IP może okazać się niezłą niespodzianką i wstępem do poznawania całego uniwersum.

Musimy wiedzieć, że to na pewno nie koniec nowości szykowanych przez Microsoft. Gry powinny zostać ujawnione w przeciągu najbliższych dni.

Xbox Game Pass nowe gry przeciek

[Aktualizacja #1]

Microsoft potwierdził gry:

  • Frostpunk: Console Edition - 9 stycznia
  • Sword Art Online: Fatal Bullet - 9 stycznia
  • Tekken 7 - 16 stycznia

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Twitter.com

Tagi: Frostpunk nowe gry przeciek Sword Art Online tekken 7 xbox game pass