Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 20:31
Xbox Series X SoC
4821V

Xbox Series X SoC zaprezentowany. Phil Spencer podgrzewa atmosferę, fani oczekują prezentacji

Phil Spencer kontynuuje ciekawą tradycję – szef marki Xbox zaprezentował SoC Xboksa Series X. Fani mają nadzieję, że jest to mała zapowiedź nowej prezentacji, jednak prawdopodobnie nie możemy liczyć na zbyt wiele.

Jeśli dobrze śledzicie informacje dotyczące konsol Microsoftu, to na pewno pamiętacie sytuację, gdy Phil Spencer pokazał SoC od Xboksa One X. Teraz jesteśmy świadkami „powtórki”, ale szef marki zaprezentował serce Xboksa Series X.

Wszystko dzieje się na kilka godzin przed konferencją AMD (23:00) na CES 2020, ale gdy na Twitterze wybuchła burza i fani szykowali się na pokaz konsoli – Spencer podkreślił, że znajduje się w Redmond.

Mimo wszystko część graczy ma nadzieję, że podczas wydarzenia AMD faktycznie usłyszymy o nowej konsoli Amerykanów. Trudno tak naprawdę przewidzieć ruchy Microsoftu, który już udowodnił (pokaz na The Game Awards), że potrafi zaskoczyć dosłownie wszystkich.

Na zdjęciu widzimy oczywiście wymowne „8K” - jak wiadomo Xbox Series X będzie wspierać taką rozdzielczość i deweloperzy mają otrzymać możliwość dynamicznego skalowania lub wybierania odpowiedniej rozdzielczości dla swoich tytułów.

Xbox Series X SoC

Xbox Series X SoC zdjęcie

I małe porównanie

Xbox Series X SoC porównanie

Warto także sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: microsoft phil spencer soc xbox series x