Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2020 15:08
GTA 5 Xbox Game Pass
3303V

GTA 5 w Xbox Game Pass!

Klienci Xbox Game Pass będą mogli jeszcze dzisiaj zapoznać się z GTA 5. Tytuł Rockstar zawita do usługi i wszyscy zainteresowani wcielą się w trójkę gangsterów, którzy mają wielkie plany dotyczące Los Santos.

GTA 5 to jedna z największych gier tej generacji. Tytuł ma już swoje lata, jednak jest wciąż wyśmienicie wspierany przez Rockstar – deweloperzy stale opracowują kolejne rozszerzenia, dzięki którym GTA Online rośnie z każdym miesiącem. Rockstar wciąż zarabia krocie na sprzedaży gry (a jeszcze więcej dzięki GTA Online...), ale nawet w tej sytuacji – GTA 5 będzie od dzisiaj dostępne w Xbox Game Pass. Z oferty mogą skorzystać wyłącznie klienci konsolowego XGP.

Trudno w tej sytuacji narzekać na taką propozycję, ponieważ Grand Theft Auto V to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji w zasadzie dwóch generacji... Teraz klienci Xbox Game Pass pobiorą pozycję w ramach abonamentu i nie muszą martwić się dodatkowymi kosztami.

Jak widać Microsoft nadal potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć – wkrótce powinniśmy poznać pełne zestawienie Xbox Game Pass na kolejne dni, ale na dobry początek... Jest dobrze!

Więcej na temat GTA przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Grand Theft Auto V rockstar Rockstar North