Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 16:05
Sony PS5 CES 2020
5620V

Sony zaprasza na konferencję podczas CES 2020. Gracze wierzą w prezentację PS5

Sony zaprosiło właśnie wszystkich fanów technologii na swoją konferencję podczas CES 2020. Fani marki PlayStation wierzą, że podczas wydarzenia zobaczymy PS5 i dostrzegają gotowość oddziałów do prezentacji konsoli.

Sony pod koniec ubiegłego miesiąca zapowiedziało swoje przybycie na CES 2020. Nie było w tym nic nadzwyczajnego, jednak firma wspomniała, że „nadchodzi przyszłość”. Słowa trafiły w serca graczy, którzy wierzą, że korporacja w końcu pokaże PS5.

Kiedy odbędzie się konferencja Sony na CES 2020?

Targi CES 2020 rozpoczynają się we wtorek i Sony rozpocznie swoją konferencję już 7 stycznia o godzinie 2:00 w nocy – czyli dokładnie z poniedziałku na wtorek. Jeśli możecie zarwać nockę – wpadajcie na PPE, razem zobaczymy wydarzenie. Jeśli musicie rano wstać do pracy, to wpadajcie do nas przed pierwszą kawą: przedstawimy wszystkie informacje.

Sony właśnie zapowiedziało wydarzenie i przypomniało światu o konferencji:

Nie musieliśmy długo czekać na wiadomości od graczy, którzy wierzą, że właśnie na tym wydarzeniu zostanie zaprezentowany PS5... Czy jest to możliwe? Od tygodnia informatorzy przedstawiają odmienne zdania – jedni zwiastują pokaz, kolejni są przekonani, że Sony pokaże wyłącznie nowe telewizory, smartfony oraz inne sprzęty niezwiązane z grami.

Trudno oczywiście przewidywać, ale trzeba przyznać, że CES 2020 byłby dobrą okazją do choćby małego pokazu – gracze daliby wiele za pokaz samego wizerunku PS5.

Oddziały PlayStation gotowe na przedstawienie informacji o PS5

Od dwóch dni możecie również dostrzec ciekawą sytuację na Twitterze: kolejne oddziały PlayStation wrzucają do swoich adnotacji „PS5” - firmy tym samym potwierdzają, że w kolejnych miejscach właśnie w tym miejscu znajdziemy szczegóły PlayStation 5 oraz gier zmierzających na japońskiego next-gena.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić informacje o PlayStation 5:

Źródło: Twitter

Tagi: ces 2020 ps5 Sony