Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2020 19:31
Andrzej Sapkowksi
4650V

Wiedźmin na liście bestsellerów The New York Times. Opowiadania Andrzeja Sapkowskiego na szczycie

„Wiedźmin” od Netflix sprawia, że kolejni czytelnicy z całego świata zapoznają się z pracami Andrzeja Sapkowskiego. Po osiągnięciu wyjątkowego wyniku z rankingu Amazonu, teraz „Ostatnie życzenie” zaczęło podbijać zestawienie bestsellerów The New York Times.

Serial „Wiedźmin” od Netflix notuje kapitalne wyniki na całym świecie, ale dzięki produkcji również gra CD Projekt RED oraz książki Andrzeja Sapkowskiego osiągają rekordowe zainteresowanie. Wspominaliśmy już o wyniku pisarza na Amazonie, a teraz warto podkreślić jego sukces w zestawieniu The New York Times.

„Ostatnie życzenie” (zbiór opowiadań) Andrzeja Sapkowskiego znalazło się na czwartym miejscu w zestawieniu bestsellerów The New York Times. Książka polskiego pisarza jest jedyną nowością na liście.

Możemy śmiało przypuszczać, że Andrzej Sapkowski nie tylko zgarnął odpowiedni „grosz” od platformy Netflix, ale teraz czerpie całymi garściami z gigantycznego zainteresowania swoimi książkami. Jest to naprawdę kapitalna sprawa, która pokazuje, jak w ciekawy sposób mogą ze sobą współpracować seriale (filmy), książki oraz gry.

Wiedźmin The New York Times

Na naszym serwisie znajdziecie więcej informacji o "Wiedźminie" od Netflix:

Źródło: https://www.nytimes.com/books/best-sellers/combined-print-and-e-book-fiction/

Tagi: Andrzej Sapkowski książki netflix opowiadania ostatnie życzenie the new york times