Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2020 17:47
Wiedźmin Netflix
2110V

Wiedźmin od Netflix z materiałami zza kulis. Tak powstały walki

W „Wiedźminie” od Netflix nie brakuje walki, więc sympatycy serialu mogą spojrzeć na bardzo ciekawe materiały. Na dwóch filmach zaprezentowano różne kaskaderskie sceny, dzięki którym otrzymujemy zakulisowy wgląd w prace nad najpopularniejszym serialem ostatnich tygodni.

W Sieci wylądowały dwa materiały prezentujące prace grupy węgierskich kaskaderów, którzy zostali zatrudnieni przez Netflix do pomocy w realizacji serialu. To oni odpowiadali za większość scen, podczas których bohaterowie „Wiedźmina” wykorzystywali moce lub na ekranie pojawiały się stwory.

Filmy opublikowała Lucy Unger, która podkreśla, że materiały powstały dla zabawy i przedstawiają około 25% pracy zespołu – ale nawet w takiej formie trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę nieźle.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że w zespole znajduje się Vladimir Furdik, który jak wiadomo przez osiem sezonów pomagał przy „Grze o tron”, a nawet miał okazję wcielić się w Nocnego Króla. W tym tygodniu wspominaliśmy, że specjalista od chorografii walk nie będzie już zaangażowany w drugi sezon „Wiedźmina”.

Na naszym serwisie znajdziecie więcej informacji o "Wiedźminie" od Netflix:

Tagi: netflix Wiedzmin Wiedźmin Netflix