Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.12.2019 10:30
Fire Emblem: Three Houses ogromnym hitem
685V

Fire Emblem: Three Houses wybrane przez graczy najlepszą grą na Nintendo Switch w Japonii, w 2019 roku

Nintendo opublikowało wynik ich głosowania, w którym udział wzięli mieszkańcy Japonii. Zostali oni poproszeni o wytypowanie najlepsze gry na Switcha, w mijającym roku. 

Fire Emblem: Three Houses zostało świetnie przyjęte przez graczy i krytyków. Gra zebrała fantastyczne oceny na premierę i bardzo szybko została okrzyknięta jedną z najlepszych produkcji z gatunku taktycznych RPG, jakie ukazały się na rynku. 

Jej świetną jakość i bardzo ciepłe przyjęcie potwierdzają najnowsze, opublikowane przez Nintendo, wyniki głosowania Japanese Player's Voice 2019. Firma pytała graczy o to, jaka gra jest ich ulubioną, spośród wszystkich, z którymi obcowali w mijającym roku. 

Jak pewnie się już domyślacie, Fire Emblem: Three Houses było na pierwszym miejscu. Pozostałe dwie pozycje na podium należały do gier z serii Dragon Quest. Były to kolejno Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age oraz Dragon Quest Builders 2. Jesteście ciekawi, które gry także zmieściły się w pierwszej dziesiątce? Proszę bardzo:

  1. Fire Emblem: Three Houses 
  2. Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition 
  3. Dragon Quest Builders 2
  4. Okami
  5. Cuphead 
  6. Pokémon Shield 
  7. Pokémon Sword 
  8. Rune Factory 4 Special 
  9. Yoshi’s Crafted World 
  10. UNDERTALE 

W drugiej dziesiątce znalazły się takie tytuły jak Luigi's Mansion 3, Super Smash Bros. Ultimate, czy też Super Mario Maker 2.

Więcej ciekawych newsów o Nintendo Switch przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://japanesenintendo.com/2019/12/27/nintendo-players-voice-ranking-2019/

Tagi: Fire Emblem: Three Houses Intelligent Systems Nintendo