Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.12.2019 13:45
Nintendo Switch w Chinach
692V

Furukawa twierdzi, że sprzedaż Switcha w Chinach będzie bardzo trudnym zadaniem

Prezydent Nintendo uważa, że sprzedaż najnowszej konsoli firmy na terenie Chin może być większym wyzwaniem, niż wielu sądzi. 

Nintendo Switch to konsola, której fenomen pozwala podbijać cały świat- nie tylko Japonię. Nie dziwi więc, że wreszcie, po długich miesiącach prób, w drugim tygodniu grudnia zadebiutowała ona także na terenie Chińskiej Republiki Ludowej. Teraz pozostaje zadbać o zainteresowanie konsolą mieszkańców tych terenów. 

Jak przekazał prezydent Nintendo, Shuntaro Furukawa, w rozmowie z finansowym pismem Nikkei, sprzedaż hybrydy w rzeczonym kraju może być nie lada wyzwaniem. Uważa on, że będzie to trudne, ale jest to gra warta świeczki

Nie sądzę, żeby było to łatwe, aby rozbujać popularność Switcha w Chinach, ale jest to zadanie warte zachodu. Mam nadzieję, że wraz z siecią sprzedażową Tencent i jakości rozrywkowej naszej konsoli, wzrośnie liczba jej fanów na tamtym terenie. 

Najnowsza konsola od Nintendo to rzeczywiście świetny produkt i należy mieć nadzieję, że będzie się rozwijała jak najlepiej. Pozytywne skutki odczuje sama firma, a co za tym idzie, także jej klienci, a więc my. 

Przeczytaj także inne informacje o tym urządzeniu:

Źródło: https://nintendosoup.com/furukawa-says-it-wont-be-easy-to-sell-the-switch-in-china/

Tagi: Ciny Furukawa Nintendo Switch Tencent